isa elektronik

Elektro Instalues Isa Bën instalimin e rrymes elektrike në: -Objekte banimi -Ndertesa shumkatshe -Qendra tregtare -Riparimin e objekteve -Mirmbajtjen e objekteve -Instalimin e interfonav -Instalimin e rrufepritësit -Instalimin e kamerav…

Keni nevojë për një hua? Kontaktoni me ne tani

Ne u ofrojmë para të vërteta njerëzve që sinqerisht dhe me ndershmëri kanë nevojë për disa para për disa qëllime personale dhe të biznesit. Ne jemi të kënaqur që mund…

Oferta FAST e kredisë me normë të ulët interesi

A keni nevojë për një hua, ne jemi një huadhënës i ligjshëm dhe me reputacion të parave. Ne jemi një kompani me ndihmë financiare. Kemi fonde huaje për individët dhe…

Kredia e arsimit zbatohet tani

Më kontaktoni së pari dhe diskutoni situatën tuaj me mua. Konsultimi është i lirë dhe pa detyrim. Të gjitha normat, tarifat dhe kushtet janë diskutuar para se të duhet të…

Oferta FAST e kredisë me normë të ulët interesi

A mendoni se jeni borxhli, jeni në borxh, jeni në borxh, hua biznesi, hua biznesi dhe hua për kompanitë, dhe të gjitha llojet e kredisë në normën e interesit 3%…

Em Residence

Banesa ne shitje afër fakultetit të Novi Pazarit dega në Preshevë , në qetësi vend i përshtatshëm për jetesë. Banesat posedojnë shkallë po ashtu edhe ashensor , lokale , parkingje,ujë…

Leshojme dhome me qera

Leshojme nje dhome me qira ne breg tdiellit afer Universitetit “Iliria”. Ka kushte te volitshme dhe preferohet per nje cift. Source: New feed

Banes me qera

Leshoj me qera apartmentet e shtepise ne Prishtine ne Lagjen Emshiri ose Kalabria e Mobiluar me te gjitha paisjet shtepiake. Source: New feed

Samsung galaxy a3

Shitet samsung A3 2017 ne gjendje te rregullt 3 jav i perdorer me ardhje prei n ch qmimi nuk esht fiks bejm edhe ndrrim me iphone ose samsung kontakto ne…

BLEJ GJITHA LLOJET E PLAYSTATION 3 EDHE NESE KAN DEFEKTE I BLEJ

BLEJ GJITHA LLOJET E PLAYSTATION 3 POASHTU I BLEJ EDHE NESE KAN DICKA DEFEKTE. CMIMET SIPAS MARVESHJEVE INFORMOHUNI NE VIBER DHE WHATSAP +38649856804 Source: New feed

GTA 5 PËR PLAYSTATION 3 E RE

Shitet loja GTA5 CD E RE PER PLAYSTAYTION 3. INFO WHATSAP DHE VIBER+38649856804 Source: New feed

Shes i phone 5s

Shes Iphone 5s ngjendje shum tmir pa asnje gervishtje kontakto nr:0628672964 Source: New feed

Super Banes e Gatshme ne Lagjen e Spitalit

Banesa super luksoze ne shitje |3 dhoma te gjumit | 2 banjo | depo Kjo banesë e veçantë ndodhet në katin e 4-të ndertim i Hoxha Invest Group ne lagjen…

Frigorifer Frizë

Shes frigoriferin Friz ne gjendje te rregullt Source: New feed

064 6454455

Shitet Iphne 4, ne gjendje shum te mire, cmimi 50 euro dhe nuk bej ndrrim Source: New feed

Shiten Qizmet SG TEX. Origjinal per Dimer jane te ardhura nga Zvicra qmimi si pas marveshjes

Ne shitje Qizmet firma SG TEX. Origjinal Nr. 44 te ardhura nga Zvicra arsyja e shitjes Numri i madh qmimi si pas marveshjes. Info : 0621325733 si dhe WhatsApp Source:…

VW Pasat B3

Ne shitje vw pasat b3 dizel viti 1989 vetura esht ngjendje te rregullt e ka te kryer servisin rrypin e ri gomat e reja te dimrit vetura punon shume mir…

Shitet Banesa në kompleksin ”Dardania”

-Banesa ka m² në katin e 4 -Salloni me kuzhinë -Dy dhoma gjumi -Banjo -Depo -Teras Investitor : Cima Construction Përshkrimi : Kompleksi është me standarde Evropiane dhe gjendët në…

Shitet Banesa në kompleksin ”Rudi” ,

-Banesa ka m² në katin e 3 -Salloni me kuzhinë -Dhomë gjumi -Banjo -Depo -Teras Përshkrimi : Banesa gjendët afër shkollës Mihal Grameno. Kompleksi ka hapsir të gjelbërt, 2 lifta,…

Shitet Banesa në kompleksin ”Rudi” ,

-Banesa ka m² në katin e 3 -Salloni me kuzhinë -Dhomë gjumi -Banjo -Depo -Teras Përshkrimi : Banesa gjendët afër shkollës Mihal Grameno. Kompleksi ka hapsir të gjelbërt, 2 lifta,…