СуперСпорт – 20:23 18/06
Пристигна информација дека Кристијано Роналдо сака да го напушти Реал Мадрид. Португалецот беше обвинет за прикривање данок од околу 15 милиони евра, и поради тоа тој сака да ја напушти Шпанија.

СуперСпорт: Абрамовиќ со понуда за голем трансфер

Спортклуб: Жестока реакција на Реал: Перез навива Роналдо да си оди, подготвува нова ера во клубот

Gol.mk: ФОТО: Девојка најде интересен начин за да го привлече вниманието на Кристијано Роналдо

89 поврзани вести »

Source: New feed