СуперСпорт – 20:27 18/06
Португалија и Мексико одиграа интересен натпревар во рамките од Купот на Конфедерации. Натпреварот се играше на „Казан Арена“ пред речиси 35 000 гледачи а заврши без победник (2:2). Во првото полувреме се играше израмнет фудбал а Португалија прва го …

Екипа: Мексико спаси бод против Португалија

24Фудбал: Португалија пропушти победа во судиското продолжение (ВИДЕО)

Спортски: Видео-технологијата им поништи гол на Португалците!

36 поврзани вести »

Source: New feed