Archives for April, 2017

You are here: Home » 2017 » April
Трамп: “Нормален ли е Ким Јонг Ун? Јас немам идеја, но е паметен!„ | Макфакс

Трамп: “Нормален ли е Ким Јонг Ун? Јас немам идеја, но е паметен!„ | Макфакс

Макфакс - 20:32 30/04 Претседателот на САД, Доналд Трамп смета дека лидерот на Северна Кореја Ким Јонг-Ун “прилично…
Венгер избега од новинарите среде интервју по поразот од најголемиот ривал (Видео) | Дерби

Венгер избега од новинарите среде интервју по поразот од најголемиот ривал (Видео) | Дерби

Дерби - 20:29 30/04 Арсенал загуби со 2:0 од најголемиот ривал Тотенхем и уште повеќе си ги намали…