Archives for June 14th, 2017

You are here: Home » 2017 » June » 14
Ѓорчев за јубилејот 27 години од основањето на ВМРО-ДПМНЕ | Алфа

Ѓорчев за јубилејот 27 години од основањето на ВМРО-ДПМНЕ | Алфа

Алфа - 20:26 14/06 Влатко Ѓорчев за претстојниот роденден 27 години ВМРО-ДПМНЕ. Смета дека партијата е сплотена, единствена…
Шок: Еве какво изненадување Цеца подготвува за своите фанови | Сител

Шок: Еве какво изненадување Цеца подготвува за своите фанови | Сител

Сител - 20:20 14/06 Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ денеска го слави својот 44. роденден, и затоа таа…
Роденденска компилација: Сите појавувања на Доналд Трамп во филмови и серии | Кајгана

Роденденска компилација: Сите појавувања на Доналд Трамп во филмови и серии | Кајгана

Кајгана - 20:18 14/06 Доналд Трамп е 45. претседател на САД и прва ѕвезда на реално шоу на…