Archives for October 3rd, 2017

You are here: Home » 2017 » October » 03
Новиот електричен камион на Тесла забележан „во живо“ (ФОТО) | МКД

Новиот електричен камион на Тесла забележан „во живо“ (ФОТО) | МКД

МКД - 20:25 03/10 Футуристичкиот камион бил неодамна зебележан на мал аеродром кој е познат како полигон за…
Алегри не е импресиониран од едно од летните засилувања на Јувентус | Дерби

Алегри не е импресиониран од едно од летните засилувања на Јувентус | Дерби

Дерби - 20:19 03/10 Тренерот на Јувентус Макс Алегри не е задоволен како едно од летните засилувања се…