q58gJpk4f7UX4p

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi ka komentuar deklaratat e presidentit Hashim Thaçi, lidhur me formimin e Ushtrisë dhe dorëheqjen nëse kjo nuk behët. Gashi ka thënë për Express se largimi i Thaçit nuk çon shumë peshë, dhe sipas tij ai mund të zëvendësohet pa asnjë dilemë.
Source: New feed