q58gJpk4f7UX4p


Barcelona po bën përpjekjen e fundit për të finalizuar me sukses transferimin e Arthur Melos.

Sekretar teknik i Barcelonës, Robert Fernandez ndodhet në Brazil për të zhvilluar bisedimet e fundit me përfaqësues të skuadrës së Gremios që zotëron kartonin e 21-vjeçarit.

Vetë mesfushori ka pranuar se dëshiron të transferohet në Spanjë dhe mbetet vetëm marrëveshja me klubin.

Source: New feed