q58gJpk4f7UX4p
Lajmi.net – 10:45 07/12
Reperi Gold AG bashkë me kolegët e tij muajin e fundit të 2017-tës e kanë shumë të ngarkuar. Kjo për faktin e koncerteve të shumta dhe xhirimeve të vitit të ri, shkruan lajmi.net Në këto organizime …

Lajmi.net: Kjo është dëshmia që Gold AG dhe Ghetto Geasy janë bërë me të vërtetë miq

Gazeta Express: Kjo është dëshmia që Gold AG dhe Ghetto Geasy tashmë janë miq

Lajm: Gold AG zgjedh kush është mbreti i repit mes Noizyt dhe Getoarit

5 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed