q58gJpk4f7UX4p

JEP LOKALIN ME QERA. LOKALI NDODHET NE QENDREN TREGTARE “KODRA E DIELLIT”, NR.48. MADHESIA 16 M2. ESHTE I KOMPLETUAR ME INVENTAR DHE KONDICIONER. ESHTE I PERSHTATSHEM PER ZYRE-BYRO, AVOKATURE, BUTIK, SHITORE, ZEJE-RROBAQEPESE, THONJTORE, TATAUAZHE, MINI BIZNES, ETJ. ÇMIMI 160€, I NEGOCUESHEM. INFORMATAT NE TELEFON 044-141 – 035; VIBER: +38344141035; E-MAIL: b_bytyqi@yahoo.com.
Source: New feed