LajmiFundit – 20:33 11/10
Atentati me pasojë vdekjen e dy personave ka ndodhur në Lushnje pasditen e sotme, ndërsa detaje të reja publikohen. Viktimat janë shtetasit Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha.

LajmiFundit: Dy të vrarë, Policia flet për ngjarjen: Ja si ndodhi lufta me armë në Lushnje

LajmiFundit: Nipi i Aldo Bares u plagos në krimin në Lushnje, i shpëtoi atentatit në vitin 2016

Ora news: Atentati në Lushnjë, 23 vjeçari i vrarë i sapo kthyer nga Italia

71 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed