Изложба „Додекоманија“ – спој на ликовниот и поетскиот израз | А1 On

Изложба „Додекоманија“ – спој на ликовниот и поетскиот израз | А1 On

А1 On - 13:11 18/03 Во ликовната галерија на Центарот за култура „Марко Цепенков“ во Прилеп синоќа беше…
Шарапова: Знам дека ќе се сомневаат во мене | SportMedia

Шарапова: Знам дека ќе се сомневаат во мене | SportMedia

SportMedia - 13:09 18/03 Петкратната гренд слем шампионка отслужува 15-месечна суспензија поради позитивен тест на мелдониум на Австралискиот…