q58gJpk4f7UX4p

Ofrohet per shitje Penthaus
166m2 |130m2 teras | 3 dhoma te gjumit | 2 banjo | depo

Kjo banesë e veçantë ndodhet në katin e 9-të ndertim i Hoxha Invest Group ne lagjen Mati 1 ndërtim shumë cilësor, salloni me pamje te hapur dhe me dritare deri ne fund duke mundësuar depërtim maksimal të rrezeve të diellit, me sistem të ngrohjes me rrymë ne dysheme.
Përfshin 130m² sipërfaqe terase dhe 166m² sipërfaqe banimi e shpërndarë në Sallon me Kuzhinë, 3 Dhoma gjumi, Koridor, Banjo dhe WC dhe depo e cila mund te riorganizohet sipas kerkeses se klientit.

Adresa:
Mati 1 – Prishtine
Rruga: Enver Maloku
Ju mirepret: ‪#‎Liridona‬ Mustafa
049 105 203
Source: New feed