q58gJpk4f7UX4p

-Banesa ka 83.1 m² në katin e 4
-Salloni me kuzhinë
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Depo
-Teras

Investitor : Cima Construction

Përshkrimi :
Kompleksi është me standarde Evropiane dhe gjendët në qendër të Fushë Kosoves, 50 metra nga shkolla Mihal Grameno.
Kompleksi ka hapsir të gjelbërt, Parking, 2 lifta, dritare tri shtresore.

-Banesa është afër përfunditmit dhe ka dokumentacion të plotë

Për më shumë info pëlqeje fane page : celesi.ks

Source: New feed