q58gJpk4f7UX4p

-Banesa ka 58.25 m² në katin e 3
-Salloni me kuzhinë
-Dhomë gjumi
-Banjo
-Depo
-Teras

Përshkrimi :
Banesa gjendët afër shkollës Mihal Grameno.
Kompleksi ka hapsir të gjelbërt, 2 lifta, dyer kundër zjarrit, nxemjet qëndrore dhe dritaret janë prodhim Gjerman.

-Banesa është ndërtim i ri me dokumentacion të plotë.

Source: New feed