q58gJpk4f7UX4p

Shitet shtepia ne rr S.Tomic shtepia ka gjithsej yrtin 640 m,rrugen 4 m,kanalizimin.
Shtepia esht e gatshme per banim dhe shitet me celsa ne dore,me qmim shume te volitshem
Gjithashtu rruga esht ne procedur te shtrohet me kocka betoni
Per informata na kontaktoni;
(Viber)

Source: New feed