q58gJpk4f7UX4p

Banesa super luksoze ne shitje

115.7m2 |3 dhoma te gjumit | 2 banjo | depo
Kjo banesë e veçantë ndodhet në katin e 4-të ndertim i Hoxha Invest Group ne lagjen e Spitalit, ndërtim shumë cilësor, e gjitha e mobiluar salloni me pamje te hapur dhe me dritare deri ne fund duke mundësuar depërtim maksimal të rrezeve të diellit, Kuzhinë me të gjitha pajisjet funksionale, me sistem qëndror të ngrohjes me rrymë.
Gjatë ndërtimit pronari i ka bërë disa investime shtesë për dallim prej investitorëve në dysheme keramikë porcelani ,tavanin e varur prej gipsi me ndriqim si dhe ne banjo.
Përfshin 115.7m² dhe përbëhet nga 1 Qëndrim ditor me kuzhinë, 3 Dhoma gjumi, 2 Banjo,1 depo, 1 Koridor dhe 2 Ballkon.

Çmimi: 98 000

Adresa:
Lagjia e Spitalit – Prishtine
Rruga: Muharrem Fejza
Ju mirepret: ‪#‎Liridona‬ Mustafa
049 105 203
Source: New feed