Tag archives for “Барселона”

Шпанската полиција „поврзува“: Дали е ова возачот на возилото што ги уби луѓето во Барселона? | МКД

Шпанската полиција „поврзува“: Дали е ова возачот на возилото што ги уби луѓето во Барселона? | МКД

МКД - 18:04 20/08 Официјален претставник на полицијата соопшти дека сите три комбиња биле изнајмени со кредитната картичка…
Вознемирувачка содржина: Ексклузивно видео од нападот во Барселона | Нова ТВ

Вознемирувачка содржина: Ексклузивно видео од нападот во Барселона | Нова ТВ

Нова ТВ - 20:09 17/08 Ексклузивна снимка од нападот во Барселона, која за Нова Тв ја испрати наш…
Пике конечно го расветли фамозниот твит: Кога напишав дека Нејмaр останува, знаев дека си оди | 24Фудбал

Пике конечно го расветли фамозниот твит: Кога напишав дека Нејмaр останува, знаев дека си оди | 24Фудбал

24Фудбал - 20:09 12/08 Дефанзивецот на Барселона, Жерард Пике ја кажа целата вистина за неговиот фамозен твит за…
Барселона пресече: Нејмар е слободен играч, се чека ставот на УЕФА | Спортски

Барселона пресече: Нејмар е слободен играч, се чека ставот на УЕФА | Спортски

Спортски - 20:30 03/08 Најголемиот трансфер во историјата на фудбалот е официјализиран во текот на попладневните часови денес,…
2018 AUDI A8: Новиот адмиралски брод пристигна на светската автосцена | Високи Октани

2018 AUDI A8: Новиот адмиралски брод пристигна на светската автосцена | Високи Октани

Високи Октани - 15:58 12/07 Во Барселона, Audi ја претстави новата генерација на моделот А8, набилдана со бројни…