Tag archives for биде

You are here: Home » биде
Албанскиот јазик повторно во втор план, парламентарното мнозинство не ја отвора темата | ТВ21

Албанскиот јазик повторно во втор план, парламентарното мнозинство не ја отвора темата | ТВ21

ТВ21 - 19:33 17/06 „Не само додека трае кампањата, туку оваа програма постојано ќе биде дел од нашата…
Моралната дилема на самовозечките автомобили ќе биде застрашувачка | Канал5

Моралната дилема на самовозечките автомобили ќе биде застрашувачка | Канал5

Канал5 - 16:31 07/06 Еден од најубедливите аргументи кој оди во прилог на воведувањето автономни возила е зголемувањето…
„Порокот“ кој може да биде добар: Чоколадото е здраво за срцето | Gotvi.mk

„Порокот“ кој може да биде добар: Чоколадото е здраво за срцето | Gotvi.mk

- 16:36 27/05 Љубителите на чоколадо сега конечно имаат причина да се радуваат. Нивниот порок може да биде…
Opel Crossland X :: Месецов со големи букви ќе биде запишан во аналите на Opel | Авто Магазин

Opel Crossland X :: Месецов со големи букви ќе биде запишан во аналите на Opel | Авто Магазин

Авто Магазин - 10:54 23/05 Иако договорен уште многу пред германската компанија да се приклучи на PSA, овој…
Првата турнеја на Трамп “да се биде или не” за неговиот мандат | Макфакс

Првата турнеја на Трамп “да се биде или не” за неговиот мандат | Макфакс

Макфакс - 20:00 19/05 Првата турнеја на претседателот на САД, Доналд Трамп, во странство откако е на функцијата…
МОТОЦИКЛИСТОТ БУЗАЛКОВСКИ НАЈАВУВА ПОБЕДИ: Македонското знаме ќе биде секогаш со мене на подиумот (ИНТЕРВЈУ/ВИДЕО) | Телеграф

МОТОЦИКЛИСТОТ БУЗАЛКОВСКИ НАЈАВУВА ПОБЕДИ: Македонското знаме ќе биде секогаш со мене на подиумот (ИНТЕРВЈУ/ВИДЕО) | Телеграф

Телеграф - 08:11 13/05 После пет трики, младиот мотоциклист има четири пласмани на подиумот, а во интервјуто за…
Напаѓачот од Стокхолм требало да биде депортиран… | Н.Македонија

Напаѓачот од Стокхолм требало да биде депортиран… | Н.Македонија

Н.Македонија - 20:02 09/04 Напаѓачот од Стокхолм требало да биде депортиран Мажот кој во петокот со камион влета…
12