Tag archives for видео

You are here: Home » видео
Уникатен метод на тренинг во режија на Конор Мекгрегор (ВИДЕО) | Екипа

Уникатен метод на тренинг во режија на Конор Мекгрегор (ВИДЕО) | Екипа

Екипа - 19:56 22/06 Ѕвездата од „ултимејт фајт“ сцената, Конор Мекрегор, е новак во боксерскиот свет, но за…
Атлетика: Нигеријка остана без перика при скок во далечина (Видео) | Нова ТВ

Атлетика: Нигеријка остана без перика при скок во далечина (Видео) | Нова ТВ

Нова ТВ - 18:35 16/06 Нигериската атлетичарка Блесинг Окагбаре (28) преку ноќ стана хит на интернет. На митингот…
ВИДЕО: Ѝ рекол дека авионот ќе се сруши, а потоа ја запроси | Курир

ВИДЕО: Ѝ рекол дека авионот ќе се сруши, а потоа ја запроси | Курир

Курир - 19:53 12/06 Ентони Бордингнон одлучил својата девојка да ја запроси на необичен начин. Ја повикал на…
ВИДЕО: Авиокомпанијата Emirates има нова еколошка техника за чистење на авионите | Иновативност

ВИДЕО: Авиокомпанијата Emirates има нова еколошка техника за чистење на авионите | Иновативност

Иновативност - 19:13 10/06 На Светскиот ден на екологијата авиокомпанијата Emirates презентираше еколошка техника за чистење на авиони…
Се сеќавате ли на последниот дуел помеѓу Зидан и Буфон? (ВИДЕО) | 24Фудбал

Се сеќавате ли на последниот дуел помеѓу Зидан и Буфон? (ВИДЕО) | 24Фудбал

24Фудбал - 20:18 03/06 Во пресрет на големото вечерашно финале од Лигата на шампионите, пренесуваме еден интересен детаљ,…
Путин: Убеден сум дека Асад не користел хемиско оружје | Стандард

Путин: Убеден сум дека Асад не користел хемиско оружје | Стандард

Стандард - 20:22 30/05 Рускиот претседател Владимир Путин изјави дека е убеден дека сирискиот режим не извршил смртоносен…