Tag archives for дека

You are here: Home » дека
Вучиќ обвинува за разузнувачки активности против Србија | ТВ21

Вучиќ обвинува за разузнувачки активности против Србија | ТВ21

ТВ21 - 19:40 21/08 Белград тврди дека поседува докази дека во Македонија се врши офанзивно разузнавачко дејствување против…
13 пластични операции во една година за да личи на Иванка Трамп | Кајгана

13 пластични операции во една година за да личи на Иванка Трамп | Кајгана

Кајгана - 19:24 21/08 Тифани Тејлор ги шокираше лекарите во емисијата „Botched“ кога откри дека направила 13 пластични…
Исламската држава ја презеде одговорноста за нападот во Русија | Р.С.Европа

Исламската држава ја презеде одговорноста за нападот во Русија | Р.С.Европа

Р.С.Европа - 17:16 19/08 Исламската држава соопшти дека напаѓачот кој денеска бодеше луѓе со нож во рускиот град…
На лагата и се кратки нозете: Алаѓозовски лаже дека позирал гол против споменикот на Прометеј, фотографија е 9 години постара од споменикот | Курир

На лагата и се кратки нозете: Алаѓозовски лаже дека позирал гол против споменикот на Прометеј, фотографија е 9 години постара од споменикот | Курир

Курир - 16:34 16/08 Министерот за култура Роберт Алаѓозовски, кој деновиве особено е актуелен не по својата работа,…
Мажите што повеќе заработуваат помалку уживаат во сексот | Макфакс

Мажите што повеќе заработуваат помалку уживаат во сексот | Макфакс

Макфакс - 15:43 16/08 Познато е дека мажите не се создадени за „мултитаскинг“, а сега научниците тоа го…
Министерството за здравство направило превид, Јане Нетковски не е директор на Клиниката за уво, нос и грло | 24 Вести

Министерството за здравство направило превид, Јане Нетковски не е директор на Клиниката за уво, нос и грло | 24 Вести

24 Вести - 19:52 05/08 Доктор Јане Нетковски ги демантира обвинувањата за него и вели дека не постои…
(ВИДЕО) Го хранел магарето со леб, му ги покрил очите, па го СИЛУВАЛ – Од тогаш започнаа неговите маки | Репортер

(ВИДЕО) Го хранел магарето со леб, му ги покрил очите, па го СИЛУВАЛ – Од тогаш започнаа неговите маки | Репортер

Репортер - 19:46 04/08 Тој призна дека имал секс со магаре и дека тоа го направил затоа што…