Tag archives for круг

You are here: Home » круг
Трајковски: Благодарност за поддршката во првиот круг, одиме на победа во вториот – за модерна и развиена Гази Баба | Република

Трајковски: Благодарност за поддршката во првиот круг, одиме на победа во вториот – за модерна и развиена Гази Баба | Република

Република - 18:03 17/10 Кандидатот за градоначалник на општина Гази Баба од ВМРО-ДПМНЕ, Тони Трајковски, упати благодарност до…
Таравари добива поддршка од Беса, гласовите на СДСМ во вториот круг одат за ДУИ | ТВ21

Таравари добива поддршка од Беса, гласовите на СДСМ во вториот круг одат за ДУИ | ТВ21

ТВ21 - 20:01 16/10 Само еден ден по завршувањето на локалните избори, веќе започнаа калкулациите за соработка меѓу…