Tag archives for Суперспорт

You are here: Home » Суперспорт
Реал ја одреди и цената, Родригез бира меѓу два клуба! | СуперСпорт

Реал ја одреди и цената, Родригез бира меѓу два клуба! | СуперСпорт

СуперСпорт - 20:28 15/05 Џејмс Родригез ги брои последните денови во Реал Мадрид. Како што пренесе добро информираната…
Интер ќе направи се да го доведе Конте, му ветија нови засилувања! | СуперСпорт

Интер ќе направи се да го доведе Конте, му ветија нови засилувања! | СуперСпорт

СуперСпорт - 18:50 06/05 Италијанскиот стручнак Антонио Конте пред почетокот на оваа сезона стигна на клупата на Челси…
Гвардиола му нуди нов договор – Навас останува уште една година во Сити! | СуперСпорт

Гвардиола му нуди нов договор – Навас останува уште една година во Сити! | СуперСпорт

СуперСпорт - 20:04 02/05 Шпанскиот фудбалер, Хесус Навас ќе остане уште една година во Сити. Иако Навас има…