q58gJpk4f7UX4p

Pas aksidentit tragjik në rrugën Shkoder Velipojë, ka folur gjatë ditës së sotme, mjekja e spitalit të Shkodrës, Dhurata Uruçi.

Ajo ka deklaruar për mediat, se, ‘nëna është permendur dhe po kërkon fëmijët’.

‘Tre të plagosurit e tjerë janë jashtë rrezikut për jetën’ ka thënë mjekja.

Nëna 36-vjeçare nuk është në dijeni të tragjedisë së rëndë që ka ndodhur, ku ka humbur dy fëmijët dhe burrin, në aksidentin tragjik të një nate më parë.

Vajza 10 vjeçare sipas mjekes është në gjendje kome.

Ndërsa pasgjerët e makinës tjeter dhe nëna e femijëve, janë jashtë rrezikut për jeten, njoftojnë mediat, pas një bisede me mjeken e spitalit të Shkodres.

{“videoid”: “1126656”, “sid”:”16″}

Source: New feed